KURUMSAL BİLGİ YÖNETİMİKaleminiz artık elektronik


Proje ve SÖZLEŞME YÖNETİMİ

Yaptığınız tüm sözleşmeler ve projeler artık dijital arşivinizde.Size özel olarak tasarlanan proje ve sözleşme yönetimiylle istediğiniz filtreleme yöntemiyle bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Formlarınız, iş akışlarınnız, hiyerarşik yapınız ve kalite belge arşiviniz ile Kalite Tönetim Sisteminiz hazır. Geçiş hiç bu kadar kolay olmamıştı.

HUKUK BİRİMİ ve Dava YÖNETİMİ

Dave ve icra dosyaları, bir sürü kullanıcı, avukat ve personel.. Artık tek bir uygulama ile hem dava, icra arşiviniz hem de dosyaların işlemleri elinizin altında.

İNŞAAT DÖKÜMAN YÖNETİMİ

Planlar, çizimler ve projeler... Tüm inşaat projelerinizi, imzalı imzasız projelerinizi dijital ortamda yönetebilir, istediğiniz kuruma onay için çıktı almdan mobil imza ile gönderebilirsiniz.

Vİdeo FotoĞraf ARŞİVİ

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı ister uluslararası standartlara göre isterseniz kendi tercihlerinize göre arşivleyin ve istediğiniz anda erişin.

İTHALAT İHRACAT YÖNETİMİ

Firma, ürün, ülke beel ve komisyonlarınızı tek bir ekrandan yönetebilirve istediğiniz anda ulaşarak rapor alabilirsiniz

İMAR ARŞİV YÖNETİMİ

İster kamu kurumu ister şirket, online imar arşivi yöntimi ile planlar, projeler, çizimler ve onaylar tek noktada İster e-imzalı, ister mobile imzalı çıktı almaya gerek kalmadan belge alın veya gönderin.

TOPLANTI ve YÖNETİM KURULU

Toplantı notarınız, yönetim kurulu veya komisyon toplantılarınızı mobil imalı olarak istediğiniz yerden yöntebilirsiniz. Alınan kararların imzalanması hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Referanslarımız