Yıllardır Hizmet Verdiğimiz Kıymetli Dostlarımız,

Ülkemizin farklı bölgelerini etkileyen ve halen devam eden orman yangınlarının derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Tüm yaşamı tehdit eden bu yangınların en kısa sürede sona ermesini temenni ediyorum. Her zaman olduğu gibi dayanışma içinde bu zorluğun da üstesinden geleceğiz. Ülkemizin yaralarını el birliğiyle saracağız.

Yanan ormanlara 1000 adet fidan dikiyoruz.

Bu afetten zarar gören insanımıza ve doğada var olan tüm canlılara el uzatmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle bir kez daha yangınlarda yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Yangınların söndürülmesi için var gücüyle çalışan herkese minnettarız.

Saygılarımla,

Dr. Fatih Mehmet GÜLEÇ

Genel Müdür

ALGAN GROUP BAYIR BUCAK YETİMLERİNİN YANINDA




Sosyal sorumluluk çerçevesinde Hatay İlindeki yetim çocuklara destek oluyoruz. Bu ülkenin geleceği çocuklarımız için katkı sağlamanın sevinci yanında, babalarını kaybetmiş hayatta bir yanı eksik kalmış çocukların özellikle eğitimleri ve ahlaki gelişimleri için destek olmanın onuru kurumsal bakış açımıza daha farklı bir anlam kazandırıyor.

Babalarını kaybetmiş bu çocuklarımıza pozitif ayrımcılık

yaparak, onlar hem maddi hem de düzenli ziyaretlerimizle manevi olarak destek olmak bizim için en kıymetli çıktılarımız arasında yer alıyor. Bu sorumluluğu üstlenmiş olmamızda, bizleri dolaylı olarak destekleyen tüm paydaşlarımıza en derin teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yürüttüğümüz çalışmaları kamuoyuyla, toplumsal duyarlılığın uzantısı gereğince paylaşıyoruz.

Bayır Bucak Yetimleri