İnsan Kaynakları


DEĞERLERİMİZ


Etik standartları en yüksek seviyede uygular, yaptığımız her işte dürüstlük ve eşitlik sergileriz. Taahhüt ettiklerimizi gerçekleştiririz. Faaliyetlerimizde kişisel sorumluluk alırız ve herkese tarafsız, dürüst ve saygılı davranırız

Ekip üyelerimize, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize saygı ve hassasiyet gösteririz. Çeşitliliklerin önemini fark ederiz. Tüm bireylere saygı duyar, katkılarına değer veririz.

Her çalışanımızda işleri, projeleri ve görevleri doğrultusunda girişimci ruhlarını geliştirmeye inanırız. Hepimiz, Algan Group firmasının işleriyle yakından ilgileniriz ve proaktif davranmak için elimizden geleni yaparız. Verimlilik, kalite ve maliyet kontrolünü iyileştirmek için sürekli çabalarız.


PERFORMANS YÖNETİMİ


Algan Group şirketlerinde uygulanmakta olan performans yönetim sistemlerinin en önemli amacı çalışanlarımızın potansiyellerini en üst noktada geliştirip değerlendirilmelerini sağlamaktır.

Performans yönetiminde, Algan Group'un temel stratejilerine uygun olarak sektörler ve şirketler bazında hedefler belirlenir.


Bu hedefler doğrultusunda iş performansının ölçülmesi için çalışanlar ve yöneticiler karşılıklı olarak iş hedefleri konusunda anlaşmaya varırlar. Çalışanların belirlenen hedefleri gerçekleştirebilmeleri için, ihtiyaç duyulan yetkinlikler tespit edilerek yöneticiler tarafından bu konular hakkında geribildirim verilir.


EĞİTİM VE GELİŞİM


Algan Group, çalışanlarının görevlerini en verimli ve keyifli şekilde yapabilmeleri çeşitli eğitimleri sunar.

Sürekli gelişim düşüncesinden hareketle, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini tanımalarına yardımcı olmayı, gelişime açık alanlarını birlikte belirlemeyi ve uygun gelişim

programları ile bu ihtiyaçların karşılanması ana hedefimizdir. Çalışanlarımızın vizyonlarını geliştirmelerine, kişisel ve mesleki becerilerinin güçlendirmelerine fırsat vererek, çalışan yetkinliklerinin şirket stratejik hedeflerine uygun hale getirilmesini amaçlarız.


DEĞERLENDİRME


Algan Group şirketleri tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanında, Algan Group değerleriyle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır

  • • Hem yerel hem de uluslararası alanlarda öncü markaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan,
  • • İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan,
  • • Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı,
  • • Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği

bir kurumda çalışmak isteyenler için Algan Group doğru adres demektir.