HAYCANCILIK TEKNOJİLERİ


Kızgınlığın yakalanmasında en büyük yardımcınız Actimoo ile hayvanların günlük hareketleri otomatik olarak takip edilir. Actimoo, akıllı yapısı ile kızgınlığı hisettiği anda sizinle anında iletişime geçer. Eğer hayvanın doğumu ve diğer bilgileri uyumlu ise, sürüde genel bir hareketlilik görülmemiş ise, anında Cep Telefonunuza SMS olarak bilgi gönderilir.

Başarılı bir çiftlik sahibi, inek başına her yıl bir yavru alabilendir. Doğru bir tohumlama ile süt verimliliği kesintiye uğramaz. Doğru tohumlama ise etkili bir kızgınlık takibi ile mümkün olur. Ayrıca hayvanların yavrulama düzenleri, süt verimlerini de doğrudan etkilemektedir. Zira kızgınlık döneminde toplam süt üretimi düşüş gösterir.


Getirisi Çok Büyük

Süt inekçiliği, her yıl bir yavru almak esasına dayanmaktadır. Düzenli yavru alınamayan bir sürüde kârlı bir hayvancılıktan bahsedilemez. 1 yıllık sürenin uzaması halinde günlük kayıp 7-8 TL (Süt = 80 Kr olarak hesaplanmıştır). Doğumu takip eden 45-60 gün sonra, boşa geçen her kızgınlığın maliyeti 140-150 TL’yi bulmaktadır. Actimoo ile siz de bu maliyetten kurtulma şansını yakalayabilirsiniz.

Referanslarımız


Modern Sürü Yönetimi

BenimSürüm Sürü Yönetimi, siz değerli çiftçilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlandı. Çiftlik işlerinizi kolaylaştırmak ve sizlerin modern sistemlerle süt üretimini yapmanızı sağlayacak yegane yardımcınız.

Modern Sürü Yönetimi

Web tabanlı olması sayesinde, herhangi bir bilgisayardan internet erişimi ile sisteminize bağlanabilirsiniz. Facebook ya da benzeri web sitelerini kullanmaktan tamamen farksızdır. Sadece bilgisayar değil, mobil cihazlardan da erişim imkanı bulunmaktadır. İstediğiniz an akıllı telefonunuz ile sisteminize erişip, çiftliğinizde yürüyen işleri takip edebilirsiniz.


Her Zaman Güncel

Sürekli Güncellenen, teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden ve bünyesinde barındıran, dinamik bir program.

Çiftlİk İşleri Artık Daha Kolay

BenimSürüm ile çiftlik işleri artık çok kolay. Çiftliğinizde yapılması gereken bütün işleri yapmanızda ve kayıt altına almanızda en büyük yardımcınız. Hayvan Yönetimi, Günlük İşler, Süt Takibi, Üreme Tohumlama, Hastalık ve Muayene, Rasyon, Sürüye bakış ve Canlı izleme gibi olanaklar elinizin altında.

Referanslarımız
Yatırımlara Değer Katar

AutoMilk ile yüksek verimli çiftliklerin, endüstriyel olarak yönetilmesi ve işletilmesine yönelik çözümler ve ürünler sunulmaktadır. AutoMilk Çözüm Ailesi, müşterilerinin yatırımlarına değer katmak, verim artışı sağlamak, daha karlı işletmeler haline gelmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Çiftlliklerde Tasarruf

Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvancılık Tesislerinde yatırımınıza değer katan ve sizin için zamandan ve emekten tasarruf sağlayan Çözümleri ile AutoMilk en yakın partnerinizdir.


Her Zaman Güncel

Sürekli Güncellenen, teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden ve bünyesinde barındıran, dinamik bir program

Teknoloji Odaklı Ürünler

Otomatik Sağım Sistemleri, Süt ölçer ve Otomatik Çıkarıcı Piston, Mastitis Tespitli Meme Başlıkları, Süt Soğutma Tankları, Pedometre, Pulsatör, Sürü Yönetim Sistemi, Elektronik Kemer, Bireysel Yemleme Sistemi, Hızlı Çıkış Sağım Sistemleri ve ihtiyacınız olan tüm teknoloji odaklı ürünler AutoMilk Çözüm Ailesi içerisinde yer almaktadır.

Referanslarımız